Horoskop květen 2015 pro jednotlivá znamení

Po obecném horoskopu na měsíc květen pro vás máme také podrobný horoskop pro jednotlivá znamení horoskopu. Podívejte se co vám hvězdy přichystaly na tento jarní měsíc.

Beran
Květen je pro vás měsícem harmonie. Podaří se vám najít stabilitu, po které jste toužili. Také je teď ideální období pro učení, psaní a mluvení. Pozor ale na zbrklost. Ke konci měsíce vás možná retrográdní Merkur přinutí zpomalit, ale v červnu poznáte, že i to může být k něčemu prospěšné.

Býk
V květnu budou v ústředí vaše vztahy. Budete toužit si danou osobu, ať už partnera nebo přítele, navždy připoutat, nebo ji navždy opustit. Po novoluní 18. května vás čeká nový začátek. Vesmír v květnu přeje vaší sociální senzitivitě a emocím, naopak s financemi se vám ale moc dařit nebude.

Horoskop na květen
Horoskop na květen pro jednotlivá znamení

Blíženec
Vesmír přeje v květnu blížencům v zaměstnání. Dočkáte se nové pozice, povýšení, nebo více peněz. V práci budou oceňovat obzvlášť váš postoj a vaši představivost. Období od 11. do 24. května se perfektně hodí pro začátek nových projektů, tak střemhlav do toho!

Rak
Vesmír vám přichystal prudký vývoj ve vašich vztazích nebo zaměstnání. Pozitivní je především magnetická síla, kterou budete disponovat. Budete si moci přitáhnout do života cokoli, co chcete. Na konci měsíce se vám mohou otevřít staré vzpomínky a nedořešené konflikty.

Lev
Vaši přátelé vás budou v květnu potřebovat více než jindy. Zároveň ale vy, obzvláště v druhé polovině měsíce, potřebujete trávit více času se svým partnerem. Nabízí se vám totiž čas, kdy můžete váš vztah trochu pozměnit, provětrat.

Panna
V květnu nabízí vesmír všem pannám prohloubení vztahu s jejich sourozenci. Zároveň tu bude velká příležitost potkat nového partnera. V druhé půlce měsíce se vám nabídne možnost studovat nebo cestovat, chopte se jí!

Váhy
V květnu by se měly dát všechny váhy pozor na finance. Kromě ohrožení se ovšem nabízí i možnost nově zpeněžit své schopnosti. Květen je také vhodný pro investice. Všechny právní a komunikační záležitosti budou naopak v květnu složitější, neztrácejte však naději!

Štír
Nebojte se ukázat své city a posílit tak své vztahy, vesmír vám přeje. Pokud budete cestovat do zahraničí, nejspíš se zamilujete, do nového partnera, nebo aspoň do nového místa. Vyhněte se velkým finančním operacím jako je sjednání půjčky nebo hypotéky.

Střelec
V květnu vylezou na povrch všichni vaši kostlivci, všechny vaše stíny, obzvláště v sexu. Vaším úkolem je všechny tyto stinné stránky přijmout, neboť neustále něco skrývat vás stojí příliš mnoho energie. V práci a ve financích se vám bude dařit, snadno najdete například nové zaměstnání.

Kozoroh
Vesmír přichystal všem kozorohům v květnu osamění. Bude pro vás náročné vydržet na všech společenských akcích i komunikovat se svými přáteli. Naopak s partnerem vás čeká šťastný měsíc, možná spolu začnete bydlet, možná se dokonce vezmete. Práci nebudete stíhat, tak si z toho nic nedělejte, nejde o život.

Vodnář
Vodnáři se v květnu konečně dočkají plodů a ocenění své práce. Práce vám navíc půjde v květnu skvěle od ruky. Nezapomeňte ale přes všechnu práci na zábavu a sex. Sex je přeci skvělou součástí života. Akorát si dobře rozmyslete, jestli chcete mít sex zrovna se svým/svojí ex! Expartneři se v květnu totiž znovu objeví na scéně.

Ryby
Ryby se v květnu konečně dočkají úspěšného zakončení svého snažení, ať už je to rozvod nebo studium. Očekávejte šťastné setkání, ať už s novým objevem, do kterého se zamilujete, nebo s někým z vaší rodiny, se kterým jste ztratili kontakt.

Přečtěte si také:
Horoskop na květen

Horoskop pro rok 2015

Čínský horoskop pro rok 2015