Horoskop červen 2015 pro jednotlivá znamení – první část

Po všeobecném horoskopu pro červen 2015 pro vás máme také podrobný horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení. Pro větší přehlednost jsme horoskop rozdělili na dvě části. V této části najdete horoskop pro znamení Býka, Blížence, Raka, Lva, Pannu a Váhy.dalším článku najdete horoskop na červen 2015 pro znamení Štíra, Střelce, Kozoroha, Vodnáře, Ryby a Berana.

Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení

Býk

Změny, které pro nás vesmír na červen nachystal, budou pro býky opravdu pozitivní. Budou to však změny radikální. Býci budou mít ještě více energie než příslušníci ostatních znamení, protože Měsíc, který je velmi ovlivňuje, konečně povolí své sevření.

Dařit se vám bude především ve vztazích, kde se snažte být co nejláskyplnější a nejsoucitnější, protože jakákoli nenávist nebo bolestínství bude potrestáno. Kdo bude vibrovat vysokými vibracemi nepodmíněné lásky, tomu se bude vše dařit.

Naopak v podnikání a v zaměstnání se může objevit hodně komplikací, snažte se přijmout všechny změny, které přichází, neboť jsou nevyhnutelné. Nesnažte se s nimi hlavně bojovat. Úkolem je vymyslet si vlastní cestu, nikoli přemoci všechny ostatní, na to byste, býci, měli pamatovat!

Znamení zvěrokruhu
Znamení zvěrokruhu

Blíženec

I blížence čekají v červnu změny pozitivní, nutné je však být aktivní a nečekat, že za vás vše vyřeší hvězdy.

V oblasti zaměstnání a financí to platí obzvlášť, čím aktivnější budete, tím víc dostanete. Dávejte si však velký pozor na své spolupracovníky, někdo možná bude mít velké pochyby o tom, kam jako firma směřujete, nebo se vás přímo bude snažit zradit, snažte se proto všechny vtáhnout do své hry.

Ke svému partnerovi/partnerce buďte láskyplnější než kdy jindy, snažte se ho/jí taky poslouchat, snaží se vám totiž sdělit něco důležitého. Ve vztazích s přáteli buďte neutrální, nechtějí od vás slyšet ani pohrdání ani poučky.

Rak

Raci budou vnímat červen jako krajně nestabilní období. Bohužel se jim navíc nebude dostávat energie, neboť jejich vládce Jupiter a další planeta Saturn jim budou energii blokovat.

V oblasti práce vám přinese červnový horoskop nutnost usilovně pracovat, nevzdávat se a hlavně se snažit udržet si, co už máte, určitě není vhodné období na expanzi!

I ve vztazích to bude spíš nejisté, úkolem bude naučit se respektovat ty, kteří mají jiný názor než vy. Nečekají vás však žádné opravdové tragédie. S vyplavováním negativních emocí vám pomůže pohyb!

Lev

Lvi budou v červnu sršet energií, neboť Slunce, které bude na Zemi posílat více energie než jindy, je jejich hvězdou. Červnový horoskop lvům přináší pozitivní změny, nesmí však zpychnout.

V podnikání nebo zaměstnání zpomalte, jistě, nechce se vám, ale bohatě se vám to vyplatí. V plné rychlosti byste si totiž nevšimli překážek a ty by pro vás mohly mít fatální následek. Více přemýšlejte, a pokud seznáte, že jste ve slepé uličce, proveďte radikální řez, hvězdy jsou vám nakloněny.

Ve vztazích vás čeká krásný měsíc, tak si to nepokazte majetnictvím a žárlivostí. Mějte otevřené srdce a milujte bez podmínek.

Panna

Panny čeká opravdu negativní období. Špatné to bude především v oblasti emocí a financí. Přesto i vám červnový horoskop přinese něco pěkného, váš vládce Merkur vám totiž zajistí dost životní energie na překonání všech překážek!

V oblasti práce se dočkáte nejspíše spousty výtek. Budete se cítit obviněni neprávem, ale věřte, že obvinění jsou velmi oprávněná. Vaše ego již totiž dorostlo nebeských výšin a vaše chování se nedá vydržet. Pokuste se proto nahlédnout na sebe a na své činy z nadhledu a zkusit se porovnat se svými blízkými.

Ve vztazích se také bude projevovat otrava vaším egem, úkolem je postavit se svým problémům a neutíkat od nich. Protože vašimi největšími životními překážkami jsou právě problémy způsobené vámi samotnými! Pokud se vám problémy ve vztazích, které mohou být propojeny s problémy v práci, nepodaří vyřešit, nejspíše tyto vztahy skončí.

Váhy

Červnový horoskop přinese váhám období spíše pozitivní. I když nebudou mít tolik energie a nálady ke změně jako jiná znamení.

V oblasti práce se však dočkáte spíše změn pozitivních, obzvlášť pokud se dokopete k aktivitě. Pak vás totiž čeká kariérní postup. Ve vztazích to bude trochu horší, buďte hlavně sami sebou, nesnažte se kopírovat ostatní a být normální. Jste jedineční.

Svým partnerům a přátelům se věnujte a ideálně s nimi jeďte na dovolenou nebo aspoň na výlet! Hlavně se nebojte a buďte aktivní!

Pokračování článku: Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – druhá část

Přečtěte si také:
Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – druhá část

Horoskop na červen 2015

Horoskop pro rok 2015

Čínský horoskop pro rok 2015

Rok 2015 pro čínská znamení horoskopu