Vánoční přání – přání k Vánocům

Vánoční přání potěší každého, komu jej pošlete ať již vánoční SMS, nebo pohlednicí a nebo vánoční přání e-mailem. Oblíbená vánoční přání se také posílají přes MMS. Vánoční přání je to nejsnažší, co můžete pro své blízké a přátele udělat.

Vánoční přání
Vánoční přání

Jednoduchý text vánočního přání by měl obsahovat přání štěstí a veselí, klidné prožití vánočních svátků. Vánoční přání také může obsahovat přání k novému roku, takzvané novoroční přání.

Pokud hledáte inspiraci podívejte se na příklad vánočních přání a přání k novému roku na našich stránkách.

Přečtěte si také:
Novoroční přání – přání k novému roku
Vánoční přání

Menstruační kalendář

Menstruační kalendář je důležitý pro každou ženu, která chce sledovat svůj menstruační cyklus a také například své plodné dny. Máme pro vás menstruační kalendář ke stažení a tisku.

Menstruační kalendář je připravený k vytištění, stačí si jej pouze stáhnout a vytisknout. Pokud si chcete vést menstruační kalendář v počítači, stáhněte si jej jako .xls soubor pro Excel a uložte do počítače.

Náš menstruační kalendář je univerzální, můžete jej tak využít jak pro rok 2017, tak i pro rok 2018 a další roky, stačí jen přepsat rok.

Menstruační kalendář ke stažení a k vytištění

Menstruační kalendář ke stažení: menstruační kalendář v .xls
Menstruační kalendář k vytištění: menstruační kalendář v .pdf

Horoskop na rok 2017

Rok 2017 se přiblížil a s ním stoupá i naše zvědavost, jak se budeme mít v novém roce. Není tedy divu, že velkou část z nás zajímá horoskop na rok 2017. Máme pro vás jeden dobrý tip na kvalitní horoskopy. Podívejte se na novou stránku s horoskopy na rok 2017. Na stránkách Horoskop 2017 najedete obecný horoskop pro následující rok 2017 a také horoskopy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Znamení zvěrokruhu
Horoskop 2017

Continue reading