Dárky k Valentýnu, tipy pro ženy i muže

Svátek zamilovaných Valentýn se přiblížil, proto pro vás máme pro vás tipy na dárky k Valentýnu, které udělají radost. Pokud nevíte co k Valentýnu, nechte se od nás inspirovat. Samozřejmě i tady platí známé pravidlo, že je lepší nešikovný dárek, než žádný. Přitom nemusí jít o drahý výdaj, který by zamával vaší peněženkou. Jako dárek k Valentýnu stačí i malá pozornost, nebo vlastnoručně vyrobené přání či připravená romantická večeře. Na společnou večeři můžete také zajít do restaurace, nebo vyrazit do kina na dobrý film.

Podívejte se na naše tipy na dárky k Valentýnu pro muže i pro ženy a netradiční dárky.

Červená růže
Červená růže na Valentýna patří zamilovaným

Dárky k Valentýnu pro ženy

Předem je třeba upozornit na to, že vaše milá čeká, že středem vaší pozornosti bude na Valentýna ona a tak předem zapomeňte na blbé nápady, jakože si vyrazíte na striptýz, nebo na fotbal či hokej.

Na prvním místě mezi dárky k Valentýnu je samozřejmě kytka. Kytka k Valentýnu pro vaši drahou prostě musí být. Nemusí jít o obrovskou kytici, stačí i jedna romantická růže, kterou ale nezapomeňte vybalit z celofánu, kterým jaksi ztrácí na své kráse. Pozornější muži již vědí jaké květiny má jejich milá ráda a tak si poradí. Pokud chcete být originální, nebo vaše milá nemá ráda řezané květiny už třeba kvůli jejich původu a ekologické stopě, můžete jí dát trvanlivou květinu v květináči. Na květinu na Valentýna zapomene jen úplný trouba!

Nic nezkazíte také sladkostí v dárkovém balení, nejčastěji ve tvaru červeného srdce, které je symbolem zamilovanosti.

Pokud hledáte, dražší dárky můžete vybrat například víkendový pobyt pro dva, či se poohlédnout po nějakém šperku.

Dárky k Valentýnu pro muže

S muži je obecně problém, protože když se jich zeptáte, co chtějí za dárek, tak obvykle řeknou, že nic. To ovšem neznamená, že by muži neměli radost z dárků. Jak potěšit svého milého na Valentýna? Zkuste třeba přichystat romantický večer, při kterém ho překvapíte s něčím netradičním, nebo mu splníte nějakou jeho fantazii, například se mu předveďte v sexy prádle. Většina žen své milé ale zná lépe, než to platí naopak a tak si poradí s tím, co by jejich milého potěšilo. Dárkem k Valentýnu může být připravená večeře při svíčkách anebo nějaký malý dárek v podobě srdce. Stejně tak se ale můžete při hledání dárku k Valentýnu pro muže poohlédnout po nějakém módním doplňku, například dárkové kravatě, nebo kosmetice. Anebo vyrazit na nějaký společný zážitek.

Originální dárky k Valentýnu

Mezi originální dárky k Valentýnu určitě patří vlastnoručně vyrobené přání, nebo třeba vlastnoručně upečený dort. Pokud budete mít trochu času, zkuste udělat třeba domácí čokoládový dort podle našeho receptu. Čokoláda je přesně ten zážitek, který k Valentýnu patří. Další originální dárky jsou spíše z kategorie osobních. Krásný zážitek může být společná tantrická masáž, nebo romantický večer při svíčkách s vonnými oleji a vzájemnou masáží. Pokud je váš partner dobrodružná povaha, připravte pro vás například tajný výlet jako překvapení.

Přečtěte si také:
Valentýn – svátek zamilovaných

Nejlepší čokoládový dort – recept pro vás