Rok 2015 pro čínská znamení horoskopu

Čínský horoskop používá oproti našemu horoskopu jiná znamení a to konkrétně draka, hada, koně, kozu, opici, kohouta, psa, prase, krysu, vola, tygra a králíka. Máme pro vás podrobný horoskop pro čínská znamení pro rok 2015. Pokud vás zajímá čínský horoskop pro celý rok 2015, podívejte se na náš článek Čínský horoskop pro rok 2015.

Zlatý drak - Čína
Zlatý drak – Čína

Rok 2015 pro čínské znamení draka

Bude se jednat o silný rok, který ale vzhledem k úplně odlišným vlastnostem kozy nebude zcela podporovat dračí vlastnosti. Draci by měli zaměřit svou odvahu a sílu na to, co opravdu chtějí a dokončit vše, co mají rozdělané. Rok 2015 však nepřeje velkým cílům, ani novým začátkům, naopak bude nutné vzít zavděk tím, co bude. Po celý rok bude dobré zůstat klidný, ve spojení s rodinou a se sebou samým. Důležité je být pánem svých emocí a citů!

Rok 2015 pro čínské znamení hada

Tento rok bude plný událostí, ale bohužel s sebou přinese mnoho překážek a problémů. Důležité je, abyste se nikdy nevzdali. Svých cílů můžete dosáhnout jen s pomocí lidí okolo, takže si udržujte vztahy s přáteli, příbuznými i známými. Protože had není kompatibilní s kozou, měli byste se tento rok držet spíše stranou a odpočívat.

Rok 2015 pro čínské znamení koně

Tento rok bude pro vás rokem změn a transformací. Budete muset čelit mnoha výzvám, ale protože kůň je kompatibilní s kozou, dostane se vám také harmonie. Vaše kariéra se posune novým směrem, tak nebuďte příliš překvapeni a udržte ji ve svých rukou. Peněz budete mít dost. Pravděpodobně potkáte novou lásku, která vám ukáže netušené zdroje.

Rok 2015 pro čínské znamení kozy

Tento rok bude pro všechny narozené v letech kozy úžasný, budete úspěšní ve všem, na co sáhnete. Budete moci odhalit svoje vášně a vaše kariéra bude směřovat vysoko, stejně jako vaše konto. Je to výborný rok pro nové začátky a vyzkoušení všechno, po čem jste snili.

Rok 2015 pro čínské znamení opice

Tento rok dostanete odměnu za svou předchozí tvrdou práci. Znamení opice je kompatibilní se znamením kozy, takže se vám bude dařit v mnoha ohledech. Rok 2015 vám umožní přicházet na nové nápady a být vysoce inovativní, což se vám může hodit v práci i dalším studiu, které byste měli zahájit. Dávejte pozor, abyste používali svoji schopnost manipulovat pouze v dobrém směru.

Rok 2015 pro čínské znamení kohouta

Tento rok pořádně plánujte a v žádném případě nebuďte impulzivní. Buďte trpěliví v dosahování svých cílů, jinak jich nedosáhnete. V milostném životě můžete narazit na problémy, ale v kariéře na vás čekají odměny. Věnujte se svému zdraví.

Rok 2015 pro čínské znamení psa

Tento rok bude pro všechny narozené v roku psa úžasný. Nejvíce bude přát všem mezilidským vztahům, ve kterých se dočkáte lásky a obdivu. Horší to bude v profesním životě, tam se spíše radí vydržet a naplánovat ofenzívu na rok 2016. Důležité je si všechna rozhodnutí pořádně rozmyslet a neukvapovat se. Také pozor na tvrdohlavost, někde je spíše na škodu.

Rok 2015 pro čínské znamení prasete

Všem narozeným v letech prasete se bude tento rok neobyčejně rozvíjet kreativita. Budete objevovat nová místa, nové lidi a také získávat nové zkušenosti. Pravděpodobně také v roce 2015 hodně získáte, nejen materiálně ale i duchovně. Vaše vrozená upřímnost vám může velmi pomoci, především v otázkách lásky, dávejte si ale pozor na své výbuchy vzteku.

Rok 2015 pro čínské znamení krysy

Tento rok bude testovat vaši trpělivost, jenom ona vám totiž zajistí úspěch, ani vaše nezávislost, ani vaše ctižádostivost vám ho v roce 2015 zaručit nemohou. Dávejte pozor na svůj vztek, protože jeho výbuchy vám většinou škodí. Důležité je také oddělit pracovní a osobní život, protože jinak se může stát, že nebudete zvládat ani jedno.

Rok 2015 pro čínské znamení vola

Znamení vola je v podstatě protilehlé ke znamení kozy, takže tento rok bude pro všechny narozené v letech vola náročný. V mnoha věcech budete muset více pracovat nebo počkat, což by ale naštěstí zrovna pro vás nemělo být tak náročné. Pokud čekáte na lásku, pravděpodobně se objeví, i když odněkud, odkud byste ji vůbec nečekali. Každopádně ale na sebe buďte po celý rok opatrní.

Rok 2015 pro čínské znamení tygra

Tento rok nebude mít žádné překážky a výzvy na své cestě, neznamená to sice, že úspěch přijde sám, ale bude snadné ho dosáhnout. Důležité je si pouze ujasnit, co přesně chcete, o co usilujete. Rok 2015 je také ideálním pro pořízení nového domu nebo investování vašich peněz.

Rok 2015 pro čínské znamení králíka

Tento rok je pro narozené v letech králíka velmi přínosný, cokoli co uděláte, se vám v dobrém vrátí s mnohem větší silou. Budete pro vás šťastný rok a bude se vám dařit především s přáteli a známými. Bude to skvělý rok pro všechna významná rozhodnutí, včetně nalezení nového partnera a svatby.

Mohlo by vás také zajímat:
Čínský horoskop pro rok 2015

Horoskop 2015 – co nám hvězdy chystají?