Horoskop 2015 – co nám hvězdy chystají?

Horoskop pro rok 2015 je jízdním řádem celého světa, i když samozřejmě postavení planet a hvězd každého v době jeho narození rozhoduje, jak velký vliv na nás bude vesmír v roce 2015 mít. Horoskop je navíc pouze jízdní řád, není to osud, vždy záleží na nás, jak se rozhodneme a zachováme. Podívejte se na to co pro nás planety přichystaly na rok 2015.

Horoskop 2015
Horoskop 2015 se určuje podle postavení planet

Stejně jako v roce 2014 začíná horoskop pro rok 2015 doslova turbulencí, která ale v dubnu skončí, a klidného období si můžeme užívat až do září. Rok 2015 bude obecně ve znamení vášně a objevování. Zdá se vám to příliš rozdílné? Ale vůbec, to spolu přece souvisí. Naším úkolem bude objevit naše osobní vášně, připustit si touhy, které se dotýkají našich srdcí a dovést je k naplnění.  Samozřejmě, že prožít osobní vášeň a uskutečnit touhu není úplně jednoduché a v tom nám právě pomohou nové vynálezy a myšlenky, které budeme získávat lehce, budou totiž jaksi poletovat kolem nás a jen čekat až si jich všimneme. Tento jev, kdy najednou víme a vše se neskutečně propojuje a rozšiřuje, se také nazývá intuicí. Mnoho dnešních lidí má problém intuici poznat, tak tedy, nesnažte se ji pochopit, prostě ji přijměte a věřte jí. Intuice vám samozřejmě nebude psát písemné vzkazy, bude se projevovat jako sny, symboly, zajímavé nápady vyřknuté někým jiným, které zajímají pouze vás, nebo vaše vlastní často nevysvětlitelné pocity.

Rok 2015 je také výborným rokem pro studium, protože všechno učení a přemýšlení nám půjde lépe a rychleji než obvykle. Všechny jevy spojené s intuicí, nápady, učením a přemýšlením má na svědomí retrográdní (tedy zpětně se pohybující) Merkur, takže jeho vliv pocítíte o to silněji, pokud máte více vzdušných vlivů nebo samotný Merkur ve svém horoskopu.

Od října potom nastupuje éra změn, která se určitě silně promítne na světové scéně. Ve vlastním životě se nám může podařit změny ustát, pokud je přijmeme a sami je iniciujeme. Toto období vyžaduje odhození a odříznutí toho nepotřebného, co je špatné nebo zraňující. Vše tedy může být blahodárné, pokud se nebudeme snažit změny popřít a schovat se před nimi do ulity. Před změnami totiž nelze uniknout, a pokud se nám začnou dít bez našeho přičinění, mohou být velmi, velmi nepříjemné.

A nakonec ještě jedna věc, rok 2015 je rokem čísla 8, jež umožňuje převést nápady v realitu, takže to je náš vůbec největší úkol vzít vše, co jsme se naučili a připravili si v minulých letech a udělat z toho svojí realitu!

Mohlo by vás také zajímat:
Čínský horoskop pro rok 2015

Rok 2015 pro čínská znamení horoskopu