Horoskop červen 2015

Po květnovém horoskopu pro vás máme horoskop na červen 2015. Podívat se můžete také na horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, který jsme pro větší přehlednost rozdělili na první  a druhou část.

Horoskop na červen 2015

Červen bude transformačním měsícem pro všechna znamení. Naštěstí bude většina změn, které pro nás vesmír nachystá, pozitivní. Celý červen, ale hlavně pak v jeho poslední třetině, nám bude Slunce posílat neuvěřitelné vlny životní energie. Toho budeme moci a někdy i budeme muset využít k uzavření některých témat, k dotažení věcí do konce.

Horoskop na červen 2015
Horoskop na červen 2015

Dokonce i Mars bude v červnovém horoskopu pozitivní, zatímco v květnu byl jeho vliv sice silný, ale spíše výbušný, teď bude Mars naším spojencem. Pozitivní Mars je sám o sobě vesmírný úkaz, ale spolu se zvláštním postavením Slunce dojde k událostem, které určí náš další život, bohužel nemusí být jen pozitivní (na každé znamení bude vliv této dvojice jiný, více najdete zde), ale bude stát za to a umožní nám cestu vpřed.

Co se týče vztahů, jejich vládkyně Venuše je povede k řešení. Bude vyřešeno mnoho problémů, které se táhly již dlouhou dobu, ať už se nám řešení líbí, nebo ne.

Pozor bychom si měli dát pouze na Jupitera, královskou planetu, která v červenci po dvou letech přejde z Raka do Lva. Poslední měsíc v raku bude přitom Jupiter, za normálních okolností velmi pozitivní planeta, negativní. Vaším úkolem bude za těžkých podmínek přijmout pomoc, od přátel, od rodiny a tím tuto silnou energii přemoci.

Zajímavými aspekty jsou v červnovém horoskopu Černá Luna a Pluto. Černá Luna se bude ozývat spolu s Jupiterem, negativní události ve vašem životě tak mohou mít příchuť temna, osudovosti, či přímo nočních můr. Zároveň však musíme uvážit nevyzpytatelnost této představitelky karmy, která stejně jako nepředvídatelný Pluto, nám může v červnu přinést obrovský kus štěstí.

Rada na červen proto zní, přijímejme vše, co nám vesmír přináší a postupujme vpřed. Nebojme se riskovat a poslouchejme přitom svou intuici. Rozhodně se nesnažme udržet při životě to, co už je mrtvé, nebo co odchází. Nechat odejít, pustit z našich životů je velký úkol, pokud se nám ale podaří, budeme odměnění štěstím.

Přečtete si také:
Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – první část

Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – druhá část

Horoskop pro rok 2015

Čínský horoskop pro rok 2015

Rok 2015 pro čínská znamení horoskopu