Horoskop červen 2015 pro jednotlivá znamení – druhá část

V předchozím článku jsme psali o horoskopu na červen 2015 pro znamení Býka, Blížence, Raka, Lva, Panny a Váhy. Nyní vám přinášíme horoskop na červen 2015 pro znamení Štíra, Střelce, Kozoroha, Vodnáře, Ryby a Berana. 

Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení

Štír

Červnový horoskop přináší štírům velké možnosti v oblasti práce a financí. Bohužel v lásce dojde k destabilizaci a budete se muset hodně snažit, abyste vše zase uvedli do rovnováhy. Naštěstí štírům v červnu nebude chybět energie!

Největší možnosti týkající se práce se objeví v půli června, kdy se objeví pracovní pozice úplně stvořená pro vás, určitě se jí chopte, i když bude vyžadovat více energie než jakákoli jiná vaše dosavadní práce. Buďte upřímní a trpěliví, pomáhejte ostatním, ale nezapomeňte na své cíle a běžte vpřed.

Ve vztazích to bude těžké, přestože v nich bude spousta problémů, řešení se nebudou příliš nabízet. Ve vztazích totiž pro štíry není ten správný čas na změnu, naopak by měli zůstat klidní a moudří a nepodlehnout hysterii. Pokud jim někdo nabídne pomoc, měli by jo přijmout.

Znamení horoskopu
Znamení horoskopu

Střelec

Přestože by střelci měli stejně jako ostatní ohnivá znamení pocítit období pozitivních změn, zažijí spíše období nečinnosti, protože jejich vládce Jupiter bude nečinný. Střelce to může rozčilovat, jejich snaha v pracovní sféře se pořád nedočká návratnosti, ale úkolem je podívat se na vše pozitivně. Neboť v oblasti vztahů čeká střelce období láskyplné, období, kdy mohou uskutečnit pozitivní změny.

V červnu bude vesmír nakloněn řešení dlouhodobých problémů jednou provždy. V práci je pak nutné vytrvat, využít všechny dosud skryté zdroje, soustředit se a jít dál, v dalším období se totiž i střelci dočkají svého štěstí.

Důležité je být v souladu sám se sebou, se svým úkolem, se svou cestou, tak vás štěstí nemine.

Kozoroh

Kozorozi se jako jedni z mála budou cítit v červnu neutrálně. Jak ukazuje červnový horoskop, vlivy planet a hvězd se totiž vyruší a kozorozi nepocítí téměř nic.

V práci se ozve silné téma volby, budete mít dost energie a štěstí uspět, sami si ale musíte vybrat v čem. Zda se budete věnovat jen jednomu projektu nebo projektům několika, to je na vás.

Ve vztazích se zase ozve téma závislosti. Buďte upřímní, tolerantní, hlavně nebuďte žárliví. Důvěřujte a nechtějte po nikom, aby se pro vás obětoval. Věřte své intuici. A nezapomeňte, někdy stačí jen být.

Vodnář

Horoskop na červen ukazuje, že klid vodnářů nebude narušen. Podobně jako u kozorohů dojde k vyrušení mnoha vesmírných vlivů. Vodnáři však budou míst spousty energie.

V oblasti financí dojde ke zlepšení a bude nejlepší čas pro nové příležitosti. Nebojte se změn a kroků vpřed. Buďte však hodně pozorní a věřte své intuici.

Ve vztazích vás také čeká harmonické období. Budete doslova zářit pro všechny ostatní a váš vliv se samozřejmě zvýší. Tak toho využijte s rozumem. Snažte se věnovat více svému zdraví.

Ryby

Pro ryby bude červen silný, bohužel však ne pouze pozitivní. Pozitivní vliv budete pociťovat v oblasti lásky, negativní v oblasti financí.

V práci očekávejte otevřená nepřátelství, nepřáteli budou konkrétní lidé. Snažte se vymyslet nějaký trik, než s nimi jít do přímého boje.

V oblasti vztahů se naopak otevřete pozitivním změnám, buďte upřímní a pozorní. Vše se vám bude dařit, ale nesmíte konat proti přání ostatních, tak se snažte zjistit, co ostatní chtějí.

Beran

Pro berany bude červen veskrze pozitivním obdobím. Berani budou podle červnového horoskopu dokonce úplně nejšťastnějším znamením. Budete moci zrealizovat cokoli i ten nejbláznivější nápad. Také budete mít v podstatě nekončící zdroj energie.

V práci vás čekají nové vzrušující možnosti, ale pozor, nedejte se do všeho, co se objeví. Samozřejmě je totiž váš čas omezený a všechno stihnout nemůžete.

Ve vztazích se dočkáte harmonie, ucítíte zvláštní synchronicitu se svým partnerem. Protože je to zcela neopakovatelný čas, využijte každé příležitosti. Ti berani, kteří hledají nového partnera, by měli jít střemhlav do seznamování. Ti, kteří už partnera mají, by si měli naplánovat nezapomenutelnou akci. Nejlepším obdobím jsou dny okolo slunovratu (21.6).

První část článku: Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – první část

Přečtete si také:
Horoskop na červen 2015 pro jednotlivá znamení – první část

Horoskop na červen 2015

Horoskop pro rok 2015

Čínský horoskop pro rok 2015

Rok 2015 pro čínská znamení horoskopu