Horoskop červenec 2016

Máme pro vás horoskop na červenec 2016. Přečtěte si co si pro nás hvězdy nachystali na letošní červenec. Díky horoskopu můžete i zpětně zjistit proč se některé situace staly tak jak se staly a jak k tomu mohly přispět hvězdy.

Horoskop na červenec 2016

Ústředním motivem července 2016 je transformace! Vesmír si myslí, že se můžeme posunout dál, poskočit zase o kousek vpřed proměnou sebe sama, a neptá se, jestli jsme připraveni nebo jestli chceme.

Energie transformace nás tak může zasáhnout jako blesk z čistého nebe, protože změna musí být hluboká a na takovou nejsme připraveni nikdy. Přestože bychom tak rádi utekli před bolestí, před emocemi, před celou transformací, není to možné. Čím víc se budeme bránit a tvářit, že se nic neděje, tím horší to bude. Přijměme, co nám ukazuje horoskop, co se děje, a věřme ve své vnitřní pocity, ve svou intuici, protože jedině tak můžeme najít svou cestu a kráčet po ní dál.

Znamení horoskopu
Znamení horoskopu

První dva červencové týdny budou drsné, donutí nás odhalit všechny naše minulá zranění, naši bolest, která nás drží v minulosti a hlavně všechny naše strachy. Nejspíše se budeme cítit nešťastní, podráždění, vystrašení a bezmocní. Budeme chtít udělat něco ve vnějším světě, ale nenechme se mýlit, ještě na to není čas. Musíme se obrátit dovnitř a pozorovat, co se opravdu děje, nejspíše zjistíme, že máme strach,  a pak často můžeme zjistit, že vůbec není opodstatněný.

Mnoho událostí dnešního světa je vedeno strachem: z neznáma, z osamění, z odsouzení, z neúspěchu, z úspěchu, ze ztráty kontroly, z toho, co bychom mohli cítit, z toho, co bychom mohli ztratit a samozřejmě ze smrti.

Mnoho strachů může být spojeno s našimi karmickými nebo současnými zkušenostmi a může být napojeno na naše instinkty nacházející se v 1. čakře, můžeme se proto chopit této výzvy a očistit svou karmu a instinkty a přenést se plně do přítomnosti.

Od poloviny července 2016 je čas na to zbavit se svých strachů, i když to může trvat ještě několik týdnů nebo měsíců, ale pokud transformujeme naše strachy láskou, pokud necháme svůj život prostupovat láskou, pokud budeme krmit lásku a nikoli strach, pak budeme moci  žít  život, jaký skutečně chceme.

Pomáhat nám bude silná energie lásky a krásy, která nám pomůže s transformací. Důvěřujme této energii, protože je to ta stejná, která se objevila v 60. letech a umožnila celosvětové pozitivní změny. Stačí pouze otevřít své srdce a využívat obrovské  kreativity a inspirace, které budou přicházet.

Může se nám stát, že budeme chtít udělat  radikální změny v našem životě, že se budeme zamilovávat do života a některých věcí, pak si uvědomme, že  toto je transformace.

Poslední informace je o našem vztahu k sobě, tento proces nám má znovu ukázat, že se o sebe musíme starat, že se musíme milovat, že musíme být pro sebe ti nejdůležitější a že vůbec nemusíme být dokonalí.