Horoskop říjen 2016

Máme pro vás horoskop na říjen 2016. Přečtěte si co si pro nás hvězdy nachystaly na letošní říjen. Díky horoskopu můžete i zpětně zjistit proč se některé situace staly tak jak se staly a jak k tomu mohly přispět hvězdy.

Horoskop na říjen 2016

Astrologickým tématem října je rovnováha. Po měsících změn a výkyvů, kdy jsme zažili mnoho emočního vypětí, úspěchů a pádů, začátků a konců, kdy jsme si hrábli v mnoha oblastech až na své dno a nemohli jsme uvěřit, že tomu ještě pořád není konec, jsme se posunuli do října, ve kterém můžeme najít rovnováhu ve svém životě.

Horoskop 2016
Horoskop 2016

Konečně můžeme integrovat vše, co jsme získali během náročného osobního růstu posledních měsíců, v mnoha změnách, kterými jsme museli projít.

Horoskop na říjen 2016 nám ale také umožní testovat osobní hranice a všechny naše závislosti, nevysvětlitelné strachy a dogmata, které nám ještě zůstaly, potřebujeme je ještě?

Trochu více o rovnováze, kterou v měsíci vah budujeme, může se nám totiž zdát, že jsme ve stavu vzduchoprázdna, že se vlastně nic neděje, ale není tomu tak. To, že nic aktivně a vědomě neděláme, neznamená, že se nic neděje, když dokážeme být v přítomnosti, zjistíme, že neustále se něco děje, jen někdy je to méně, někdy více vidět. Naopak pokud nedokážeme pracovat se svým strachem z toho věci pustit a více pozorovat, než aktivně ovlivňovat, můžeme si způsobit spoustu problémů. Ve chvílích, kdy „jenom“ jsme, toho nejvíce zpracováváme v našem nevědomí a podvědomí a naše osobnost má možnost se stát více vyrovnanou, více koncentrovanou, více spokojenou.

Zaměřme se proto v říjnu více na stav prostého bytí, který se plně projevuju v meditaci, ve spánku, v modlitbě, při procházkách v přírodě, nebo při vědomé koncentraci na svou přítomnost, kdy si uvědomujeme, že jíme, pijeme kávu, či jsme s přáteli.

Samozřejmě, že vesmírné vlivy nepůsobí jen tak, jak chceme, jak je nám příjemné, a tak pokud nenásledujeme hlas svého srdce, můžeme mít pocit, že jsme do výše popsaného chování tlačeni, můžeme pociťovat více únavy, více potřebu zaměřovat se na sebe včetně odmítání večírků a všech emočně vypjatých akcí a vztahů.

Můžeme být nuceni více pracovat na udržení svých hranic s okolím, ale také na oddělení času věnovaném práci, studiu, hrám všeho druhu a odpočinku, je nutné se věnovat všem těmto složkám života rovnoměrně, nebo se o to aspoň snažit.

Každopádně právě horoskop v říjnu 2016 je období, kdy nám vesmír pomáhá s tím říkat více pravdu, budeme mít šanci zjistit, které vztahy jsou ještě živé a které už mrtvé, a budeme mít sílu ty mrtvé ukončit. To, že nějaký vztah končí, znamená, že se naplnila jeho karma, naučil nás vše, co jsme potřebovali, a my musíme jít dál. Nic si nevyčítejme a dívejme se vpřed.

Říjen je však každopádně především o vztahu k sobě samým, o věnování času sobě, o integraci změn do vlastní osobnosti, musíme si uvědomit, že nic se nestane hned a bez prostoru, proto i my potřebujeme čas a prostor na integrování změn.

V pracovní sféře budeme čelit zkouškám testujícím naši celistvost, naši rovnováhu, může se objevit pokus o korupci, nebo pokus svalovat na někoho vinu místo snahy o řešení.

Není nejlepší doba na začátky, takže raději ještě chvíli počkejme, pouze pokud vše promyslíte a cítíte, že už nemůžete čekat, začněte, raději ale pomalu.