Nelíbí se mu váš zadek? Pošlete ho k vodě!

Řada dívek a žen si příliš bere to, když jim jejich partneři, nebo spíše objekty jejich zájmu, říkají, že mají na svém těle nějaké nedostatky. Typickou větou bývá: „Máš velký zadek.,“ nebo: „Máš malá prsa!,“ či: „Nelíbí se mi tvoje nohy.“ Jistě to samy znáte, jak takovéhle věty dokážou zamávat naším sebevědomím, obzvláště pokud je pronese někdo, o koho usilujete, nebo snad dokonce váš partner či manžel. Co s tím?

Rada je poměrně jednoduchá a každá z nás ji přitom tak nějak ví, jen si ji nechce připustit. Je k ní třeba trochu sebevědomí, které ale právě takové výroky na naši adresu zrovna neposilují. Jenže důležité je si uvědomit, že s někým, komu se nelíbíte a nestydí se vám to ještě předhodit, prostě nestojí za to žít nebo ztrácet čas. Dotyčný totiž ve skutečnosti nemá problém s vámi, ale sám se sebou. A jak situaci řešit? Tady je několik rad.

Buďte ženou činu!
Buďte ženou činu!

Pokud vám některou z těchto vět řekne manžel, tak s tím moc neuděláte, pokud tedy nechcete rozbít vaše manželství ať již z jakéhokoli důvodu. No, ale nic vám nebrání v tom, poslat ho do háje podobným způsobem „Já mám možná velký zadek, ale ty zas nevyjdeš ani schody.“ anebo rovnou ostřeji: „Já mám možná velký zadek, ale tobě se ani nepostaví.“  Nebo prostě manžela ignorujte, stejně už to není ten dvacetiletý playboy, do kterého jste se jako mladá zamilovala a jediné co umí je sedět s pivem u televize. Jeho smůla. Vy si najděte někoho, komu se bude váš zadek líbit. A nebojte se, že by takových nebyla spousta.

Pokud vám řekne některou z uvedených vět váš přítel, tak je to dobrý důvod se zamyslet nad tím, zda chcete s takovým jelitem strávit zbytek života. Může to být později lepší? No asi těžko. Takže nejlepší je ho buď přinutit k vážné omluvě, anebo ho poslat do háje. Takových jako on je plná každá druhá hospoda a žádná výhra by to tedy nebyla.

To samé jako u přítele platí i u někoho, o koho usilujete, nebo na koho si myslíte, jen jste se jej zatím styděla oslovit. U dívek to ještě může být tak, že vám kluci řeknou, že máte velký zadek prostě proto, že je nic lepšího nenapadne. Přeci jen pro ně jsou holky často ještě španělská vesnice a to, i když se v partě tváří, kdo ví, jací donchuáni to nejsou. Takže si položte otázku, zda z toho dotyčný vyroste, nebo to prostě už bude kretén pořád. V druhém případě by byla hloupost se tím trápit.

Nejlepší rada ale zní, nekažte si život s někým, komu se nelíbíte. Proč byste proboha měla? Na světě je plno chlapů, kteří se o vás poperou. Vzhled není to nejdůležitější ani v sexu, ani v tom, jak se s dotyčným budete cítit, a to platí i naopak. Pokud jde dotyčnému pouze o to, jak vypadáte, tak ho prostě pošlete do háje a klidně pěkně zostra. Pokud na sobě necháte štípat dříví, tak věřte, že to muži poznají a nebudou se k vám chovat lépe.

polibek
Myslete na sebe a pošlete pusu na rozloučenou všem, kteří vás nemají rádi takovou, jaká jste!